DOMOV

Vse prihajajoče tekme

DatumTekmaUra/IzidLigaKolo

Vse odigrane tekme

DatumTekmaUra/IzidLigaKolo
Lj. Bežigrad : SkalastarejšiRazigravanje 1.-6.
Lj. Kodeljevo : FC SteamBranstarejšiRazigravanje 7.-8.
Šentjakob : SkalastarejšiRazigravanje 1.-6.
Gimn. Želimlje : Lj. BežigradstarejšiRazigravanje 1.-6.
FC SteamBran : Lj. ŠentvidstarejšiRazigravanje 7.-8.
SMC Maribor ml. : Voličinaml. vzhod4. krog
Lj. Vič : Lj. KodeljevostarejšiRazigravanje 7.-8.
Cirkovce : Slivnicaml. vzhod4. krog
SMC Rakovnik : ŠentjakobstarejšiRazigravanje 1.-6.
Malečnik : SMC Maribor ml.ml. vzhod4. krog
Gimn. Želimlje : Lj. JežicastarejšiRazigravanje 1.-6.
Cirkovce : Voličinaml. vzhod4. krog
Lj. Šentvid : Lj. VičstarejšiRazigravanje 7.-8.
Malečnik : Slivnicaml. vzhod4. krog
SMC Rakovnik : Lj. JežicastarejšiRazigravanje 1.-6.
Javor : SMC Cerknicaml. zahod6. krog
Sveti Jakob ob Savi ml. : SMC Sevnicaml. zahod6. krog
SMC Cerknica : SMC Rakovnik ml. 2ml. zahod6. krog
SMC Rakovnik ml. 1 : Javorml. zahod6. krog
SMC Sevnica : Skala ml.ml. zahod6. krog
SMC Rakovnik ml. 2 : Sveti Jakob ob Savi ml.ml. zahod6. krog
Skala ml. : SMC Rakovnik ml. 1ml. zahod6. krog
Lj. Bežigrad : Lj. JežicastarejšiRazigravanje 1.-6.
Gimn. Želimlje : ŠentjakobstarejšiRazigravanje 1.-6.
Lj. Vič : FC SteamBranstarejšiRazigravanje 7.-8.
Lj. Kodeljevo : Lj. ŠentvidstarejšiRazigravanje 7.-8.
SMC Rakovnik : SkalastarejšiRazigravanje 1.-6.
Lj. Ježica : Lj. Šentvidstarejši5. krog
SMC Rakovnik : Gimn. Želimljestarejši5. krog
Lj. Vič : Lj. Kodeljevostarejši5. krog
Lj. Bežigrad : Šentjakobstarejši5. krog
Skala : FC SteamBranstarejši5. krog
SMC Sevnica : SMC Rakovnik ml. 2ml. zahod5. krog
Skala ml. : SMC Cerknicaml. zahod5. krog
SMC Rakovnik ml. 1 : SMC Sevnicaml. zahod5. krog
SMC Rakovnik ml. 2 : Župnija Javorml. zahod5. krog
Sveti Jakob ob Savi ml. : Skalaml. zahod5. krog
SMC Cerknica : SMC Rakovnik ml. 1ml. zahod5. krog
Javor : Sveti Jakob ob Savi ml.ml. zahod5. krog
Lj. Vič : Lj. Šentvidstarejši4. krog
Lj. Ježica : Gimn. Želimljestarejši4. krog
Lj. Bežigrad : Lj. Šentvidstarejši4. krog
Lj. Vič : Gimn. Želimljestarejši4. krog
Lj. Ježica : FC SteamBranstarejši4. krog
Cirkovce : Malečnikml. vzhod3. krog
Lj. Bežigrad : Lj. Kodeljevostarejši4. krog
Slivnica : SMC Maribor ml.ml. vzhod3. krog
Skala : Šentjakobstarejši4. krog
Malečnik : Voličinaml. vzhod3. krog
SMC Rakovnik : FC SteamBranstarejši4. krog
SMC Maribor ml. : Cirkovceml. vzhod3. krog
Skala : Lj. Kodeljevostarejši4. krog
SMC Rakovnik : Šentjakobstarejši4. krog
Voličina : Slivnicaml. vzhod3. krog
SMC Rakovnik ml. 1 : Sveti Jakob ob Savi ml.ml. zahod4. krog
SMC Sevnica : Javorml. zahod4. krog
Sveti Jakob ob Savi ml. : SMC Cerknicaml. zahod4. krog
SMC Rakovnik ml. 2 : SMC Rakovnik ml. 1ml. zahod4. krog
Javor : Skala ml.ml. zahod4. krog
SMC Cerknica : SMC Sevnicaml. zahod4. krog
Skala ml. : SMC Rakovnik ml. 2ml. zahod4. krog
Skala : Gimn. Želimljestarejši3. krog
SMC Rakovnik : Lj. Šentvidstarejši3. krog
Lj. Bežigrad : Gimn. Želimljestarejši3. krog
Skala : Lj. Šentvidstarejši3. krog
SMC Rakovnik : Lj. Kodeljevostarejši3. krog
Lj. Bežigrad : FC SteamBranstarejši3. krog
Lj. Vič : Šentjakobstarejši3. krog
Lj. Ježica : Lj. Kodeljevostarejši3. krog
Lj. Vič : FC SteamBranstarejši3. krog
Lj. Ježica : Šentjakobstarejši3. krog
Skala ml. : SMC Cerknicaml. zahod3. krog
SMC Rakovnik ml. 2 : Sveti Jakob ob Savi ml.ml. zahod3. krog
SMC Maribor ml. : Voličinaml. vzhod2. krog
SMC Sevnica : SMC Rakovnik ml. 1ml. zahod3. krog
Cirkovce : Slivnicaml. vzhod2. krog
SMC Cerknica : Javorml. zahod3. krog
Malečnik : SMC Maribor ml.ml. vzhod2. krog
Sveti Jakob ob Savi ml. : Skala ml.ml. zahod3. krog
Cirkovce : Voličinaml. vzhod2. krog
SMC Rakovnik ml. 1 : SMC Rakovnik ml. 2ml. zahod3. krog
Javor : SMC Sevnicaml. zahod3. krog
Malečnik : Slivnicaml. vzhod2. krog
FC SteamBran : Lj. Šentvidstarejši2. krog
Lj. Kodeljevo : Gimn. Želimljestarejši2. krog
Šentjakob : Lj. Šentvidstarejši2. krog
FC SteamBran : Gimn. Želimljestarejši2. krog
Šentjakob : Lj. Kodeljevostarejši2. krog
Lj. Vič : SMC Rakovnikstarejši2. krog
Lj. Bežigrad : Skalastarejši2. krog
Lj. Ježica : SMC Rakovnikstarejši2. krog
Lj. Vič : Skalastarejši2. krog
Lj. Ježica : Lj. Bežigradstarejši2. krog
Javor : Sveti Jakob ob Savi ml.ml. zahod2. krog
SMC Rakovnik ml. 1 : SMC Cerknicaml. zahod2. krog
Cirkovce : Malečnikml. vzhod1. krog
SMC Sevnica : SMC Rakovnik ml. 2ml. zahod2. krog
Slivnica : SMC Maribor ml.ml. vzhod1. krog
Skala ml. : Javorml. zahod2. krog
Malečnik : Voličinaml. vzhod1. krog

Lestvica Mlajši zahod

PozKlubZNPGRTočk
1Skala ml.9214129
2SMC Rakovnik ml. 19122928
3Sveti Jakob ob Savi ml.8133825
4Javor7051921
5SMC Sevnica408-612
6SMC Rakovnik ml. 22010-516
7SMC Cerknica1011-703

Lestvica Mlajši vzhod

PozKlubOTZNPGRTočk
1Malečnik66003718
2Slivnica64111813
3SMC Maribor ml.6204-256
4Voličina6114-114
5Cirkovce6105-193

Lestvica Starejši zahod

PozKlubZNPGRTočk
1SMC Rakovnik7022121
2Lj. Bežigrad7021121
3Gimn. Želimlje6212120
4Šentjakob5041215
5Skala423114
6Lj. Ježica324311
7Lj. Kodeljevo306-89
8Lj. Vič225-148
9FC SteamBran216-147
10Lj. Šentvid117-334